Facebook Pixel

Забудьте про Tesla. Волл-стріт знайшла нового космічного фаворита

Ралі акцій компанії Virgin Galactic Річарда Бренсона розпочалося лише два місяці тому, але торгівля ними набрала таких обертів, що навіть перевершила нещодавній приголомшливий успіх Tesla.

Як повідомляє Forbes, акції Virgin Galactic виросли на 14% на попередніх торгах у середу після росту до 24% у вівторок. Акції виросли на понад 300% з грудня минулого року і більш ніж на 200% з моменту їх дебюту на NYSE наприкінці жовтня. Згідно з даними інтернет-брокера Fidelity, акції Virgin Galactic стали третіми за популярністю на його платформі, поступившись тільки Apple і Tesla, до того ж 70% роздрібних інвесторів купують, а не продають акції, наголошує видання.

Водночас компанія Річарда Бренсона, перебуваючи у розпалі космічних перегонів мільярдерів зі SpaceX Ілона Маска та Blue Origin Джеффа Безоса, єдина з цієї трійки торгується публічно і її акції доступні для роздрібних інвесторів. Якщо акції продовжать зростання, Маск та Безос можуть також вирішити зробити компанії публічними.

Telegram Logo

Протягом останнього часу акції продовжують ріст, зокрема, завдяки оптимізму щодо планів Virgin Galactic запустити космічний туристичний бізнес. Акції користуються підвищеним попитом серед роздрібних продавців, які поспішають скупити нові бізнеси в галузі космічних польотів, хоча аналітики прогнозують, що в наступні два роки Virgin Galactic буде збитковою.

Додатково. Virgin Galactic — аерокосмічна компанія, що входить до Virgin Group і планує організовувати туристичні суборбітальні космічні польоти і запуски невеликих штучних супутників. У майбутньому компанія має намір запропонувати своїм клієнтам і орбітальні польоти.

Контекст. Стрімкий стрибок Virgin Galactic на 162% з початку року перевершив зростання Tesla на 105%.

Акції Tesla увійшли у висхідний тренд після публікації поліпшених фінансових показників за III і IV квартал 2019-го і за 2019 рік загалом. Компанією було оголошено про запуск у виробництво автомобіля Model Y і початок його перших поставок споживачам до кінця I кварталу 2020 року. Унаслідок цього 4 лютого ринкова капіталізація Tesla перевищила $140 млрд, що вивело її на друге місце за капіталізацією в автомобілебудуванні.

На початку лютого акції американського виробника електрокарів Tesla злетіли до свого історичного максимуму в $786,1. Однак уже за день котирування компанії опустилися до $704,1 за акцію — це на 21% менше у порівнянні з минулим днем.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини