Facebook Pixel

Кличко заспокоює. Вартість проїзду в Києві не змінюватиметься протягом опалювального періоду

Перегляд тарифів на проїзд у Києві буде після завершення опалювального сезону – Кличко. Фото: УНІАН

Перегляд тарифів на проїзд у Києві буде після завершення опалювального сезону – Кличко. Фото: УНІАН

Столичний мер Віталій Кличко запевнив киян, що тарифи на проїзд у громадському транспорті залишатимуться незмінними протягом усього опалювального періоду. Розгляд цього питання відбудеться тільки після його завершення.

Мер пояснив, що до міської влади звернулися «Київпастранс» і «Київський метрополітен». Вони заявили, що «тарифи на перевезення в комунальному транспорті давно не відповідають їхній собівартості». Ключовою складовою вартості проїзду є ціни на енергоносії.

Підкреслю також, щоб не підвищувати тарифи на опалення й гарячу воду для киян, міська влада вже компенсувала зі столичного бюджету понад 2 млрд гривень. Уряд обіцяв компенсувати ці витрати, але на сьогодні не виконує умов Меморандуму.

Віталій Кличко

Віталій Кличко

мер Києва

Кличко підкреслив, що столична влада змушена постійно дотувати комунальний транспорт. Лише цього року, за його словами, на ці цілі з міського бюджету передбачено 4,5 млрд грн.

Telegram Logo

Контекст. Раніше повідомлялося, що влада Києва готує підвищення вартості проїзду в комунальному транспорті, щоб стабілізувати його роботу в умовах зростання цін на енергоносії.

Коментарі

Всі новини