Facebook Pixel

У Києві незабаром зросте вартість проїзду: коли та на скільки

У Києві зросте вартість проїзду. Фото: Чузавков Сергій/УНІАН

У Києві зросте вартість проїзду. Фото: Чузавков Сергій/УНІАН

Київська міськдержадміністрація оголосила про підвищення вартості проїзду в громадському транспорті. Міська влада запевняє, що пільги для всіх соціально вразливих категорій населення будуть збережені. Про це повідомляється на офіційному порталі міста.

Одна поїздка в комунальному транспорті (метрополітені, трамваї, тролейбусі, автобусі) у разі придбання разового квитка коштуватиме 20 грн. У разі оплати проїзду з використанням «Картки киянина» вартість поїздки становитиме 12 грн. Для пасажирів, які купують поїздки, поповнюючи електронний квиток, вартість поїздки в комунальному транспорті становитиме від 15 до 20 грн: 15 грн — у разі купівлі 50 поїздок, 20 грн – у разі купівлі 1 — 9 поїздок.

Також залишається можливість придбання місячних проїзних квитків зі знижками. Одна поїздка за проїзним квитком коштуватиме від 14,20 грн залежно від типу проїзного. Крім того, залишаються в обігу проїзні квитки, що використовуються з моменту активації: на 24, 48 та 72 години.

Telegram Logo

Встановити нові тарифи планується з 1 січня 2022 року.

Додатково. «Картку киянина» можуть отримати громадяни, які:

  • зареєстровані в місті Києві;
  • працюють чи навчаються в Києві;
  • мають пільги, доплати, допомоги, компенсації;
  • є внутрішньо переміщеними особами й перебувають на обліку в місті Києві.

Для оформлення «Картки киянина» необхідно звернутися до одного з відділень Ощадбанку.

Контекст. Раніше повідомлялося, що влада Києва готує підвищення вартості проїзду в комунальному транспорті, щоб стабілізувати його роботу в умовах зростання цін на енергоносії.

Коментарі

Всі новини