Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Подорожчання проїзду в Києві: КМДА назвала етапи підвищення цін

Підвищення цін на проїзд у громадському транспорті Києва. Фото: FB / Mykola Povoroznyk

Підвищення цін на проїзд у громадському транспорті Києва. Фото: FB / Mykola Povoroznyk

Рішення про підвищення цін на проїзд у громадському транспорті столиці, про що раніше просили профспілки Київського метрополітену та «Київпастрансу», має пройти чотири процедури й дістати схвалення Київської міської держадміністрації (КМДА).

Про це на своїй сторінці у Facebook написав перший заступник голови Київської міської держадміністрації Микола Поворозник.

Quote«Рішення про остаточну вартість проїзду у громадському транспорті Києва ухвалюється розпорядженням КМДА після проходження відповідних процедур і розрахунків», — написав він, пояснивши, як саме вони проходять.

Етапи розгляду питання про збільшення тарифів на проїзд у Києві:

  • Спочатку потрібно, щоб комунальні підприємства-перевізники підготували й надали економічне обґрунтування тарифу на перевезення в комунальному транспорті.
  • Потім Департамент транспортної інфраструктури має вивчити це обгрунтування й підготувати відповідний пакет документів.
  • Після цього фахівці Департаменту економіки та інвестицій розглядають економічне обґрунтування тарифу, здійснюють розрахунки й вирішують, на якому рівні має бути ціна.
  • У підсумку готується проєкт розпорядження, який обговорюють із громадськістю та реєструють у Міністерстві юстиції України.

Контекст. Напередодні профспілки Київського метрополітену та «Київпастрансу» звернулися до мера Києва й Київради з проханням підвищити ціни на проїзд у метро до 21 грн, наземному транспорті до 25 грн, а в міських електричках до 78,9 грн.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини