Facebook Pixel

Влада Києва готує підвищення ціни на проїзд у комунальному транспорті — Поворозник

У Києві підвищать ціни на проїзд у комунальному транспорті, щоб стабілізувати його роботу в умовах зростання цін на енергоносії.

Про це повідомив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.

«Це непопулярний крок, на який ми змушені піти заради збереження стабільної роботи комунальних підприємств — перевізників. Сьогодні, в умовах підвищення тарифів на енергоносії, залишити вартість проїзду на наявному рівні означає загнати перевізників у боргові ями, а згодом і паралізувати роботу транспортних підприємств. Саме тому ми змушені почати процедуру підвищення тарифу. Нині ми очікуємо пропозиції від комунальних підприємств щодо економічного обґрунтування тарифу. Після цього буде сформована обґрунтована вартість проїзду і ми подамо пропозицію на обговорення громадськості», — пояснив Поворозник, повідомляє пресслужба КМДА.

Telegram Logo

Улітку вартість проїзду зросла в багатьох містах України: у Львові, Полтаві, Миколаєві, Запоріжжі. У Києві поки що вдавалося переносити подорожчання проїзду на майбутні періоди. Ось цей час і настав.

«Сьогодні ж, коли місто вжило заходів, щоб не підвищувати тариф на теплоносії для населення, а компенсувати різницю за кошт місцевого бюджету, збільшувати фінансування і без того дотаційного громадського транспорту просто неможливо. Такий крок може призвести до недофінансування міських програм, які критично важливі для багатьох киян», — підкреслив Поворозник.

Він окремо відзначив, що всі наявні пільги на проїзд для киян буде збережено.

Коментарі

Всі новини