Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

З вулиць столиці зникнуть майже 200 маршруток. У КМДА запевнили, що транспортних збоїв не буде

У Києві приберуть 172 маршрутки: влада розірвала договори з недобросовісними перевізниками. Фото: УНІАН

У Києві приберуть 172 маршрутки: влада розірвала договори з недобросовісними перевізниками. Фото: УНІАН

Столична влада оголосила про розірвання договорів із перевізниками, які обслуговували 21 маршрут у Києві. З вулиць міста приберуть 172 маршрутки, повідомив заступник голови Київської міської держадміністрації Костянтин Усов. Він пояснив, що перевізники під час подання документів вказували неправдиву інформацію.

За результатами перевірки з боку Департаменту внутрішнього фінансового контролю КМДА було виявлено, що порушники «неправильно вказували держномери, пасажиромісткість автобусів, період оновлення автопарку, інформацію щодо екологічності машин».

Усов додав, що киянам не варто непокоїтися. Щоб уникнути транспортних збоїв, міська влада спрямує на маршрути, які обслуговували порушники, автомобілі «Київпастрансу» та інших приватних перевізників.

Контекст. З 1 липня в наземному громадському транспорті Києва, а саме в автобусах, тролейбусах і трамваях, припинили роботу кондуктори.

Окрім того, з липня для столичних маршруток почали діяти нові правила. Ними передбачені справний кондиціонер, комфортна температура в салоні, заборона музики тощо.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини