Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Києві на три роки відклали запуск електронного квитка в маршрутках

Е-квиток обіцяли впровадити в липні 2021 року — а тепер доведеться чекати ще півтора року. Фото: Pixabay

Е-квиток обіцяли впровадити в липні 2021 року — а тепер доведеться чекати ще півтора року. Фото: Pixabay

У Києві в черговий раз вирішили відкласти впровадження електронного квитка для проїзду в маршрутних таксі. Датою введення квитка тепер стане 2023 рік, повідомила Київська міська держадміністрація.

У розпорядженні КМДА йдеться, що е-квиток діятиме в усьому громадському транспорті. Вид власності транспорту не має значення. Впровадити е-квиток повинні до 1 січня 2023 року. До цієї дати відклали й видачу особливих студентських та учнівських квитків, які стануть носіями е-квитка.

Нині електронні квитки діють у метро та транспорті комунального Київпастрансу (на трамваях, тролейбусах, у великих автобусах). У маршрутках, як і раніше, беруть лише готівку. Планувалося, що е-квиток для маршрутних таксі впровадять до 1 липня 2021 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Крім того, в КМДА вирішили до кінця 2022 року відкласти дослідницьку експлуатацію автоматизованої системи обліку оплати проїзду, яку обіцяли впровадити до 30 жовтня 2019 року.

Контекст. В Україні Кабінет Міністрів на засіданні 29 липня 2020 року дав старт проєкту впровадження єдиного проїзного квитка. Також із 1 вересня в Києві почали продавати єдиний електронний квиток для поїздів ближнього і далекого прямування.

Підписуйтесь на нас в Google News!

У травні 2021 року Кабмін запропонував розширити практику е-квитків на всю Україну, замінивши ними традиційні паперові квитки.

Коментарі

Всі новини