Facebook Pixel

ОПЕК+ може продовжити скорочення нафтовидобутку до 2025

Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК+) вирішує, чи варто надалі обмежувати нафтовидобуток з другої половини 2024 року. Організація розглядає можливість продовжити деякі обмеження до 2025-го. Про це пише Bloomberg з посиланням на власні джерела.

Як довго ОПЕК+ планують скорочувати видобуток нафти

ОПЕК+ продовжує неофіційні переговори, щоб остаточно схвалити угоду про скорочення видобутку нафти. Рішення можуть ухвалити 1-2 червня 2024 року, кажуть джерела Bloomberg.

За словами офіційних осіб, найбільший світовий нафтовиробник Саудівська Аравія та її партнери обговорюють, чи варто продовжити обмеження видобутку нафти приблизно на 2 млн барелів на день у другій половині 2024-го. Також ОПЕК+ розглядає можливість продовжити деякі обмеження до 2025 року.

Водночас такі члени ОПЕК+, як Об’єднані Арабські Емірати та Казахстан, можуть отримати можливість збільшити видобуток нафти з 2025-го з огляду на виробничі потужності країн.

Нафтотрейдери та аналітики очікують, що ОПЕК та її партнери надалі скорочуватимуть нафтові поставки до кінця 2024 року, щоб підтримати ціни на нафту і врівноважити ринок.

Нагадаємо, напередодні Ірак заявив, що не погодиться на будь-які додаткові скорочення видобутку нафти, які ухвалить ОПЕК+.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉