Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Нові вагони, електрифікація ліній в Черкаси, Житомир та Новоград-Волинський, що ще передбачено в Держбюджеті-2021 на розвиток залізниці

Вперше в історії сучасної України в державному бюджеті країни передбачено кошти на придбання нових пасажирських вагонів і розвиток залізничної інфраструктури для пасажирських перевезень.

«Зроблено ще один крок по впровадженню європейського досвіду в нашій країні. Тепер як в країнах ЄС у нас держава інвестує в розвиток залізничного транспорту для пасажирів», — пише заступник міністра фінансів України Олександр Кава.

Кошти державного бюджету будуть спрямовані на наступні цілі:

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
  1. Придбання нових пасажирських вагонів: плацкарти, купе, штабні вагони і з місцями для сидіння; для поновлення складів, зокрема на найбільш протяжних маршрутах 69/70 Маріуполь – Львів і 45/46 Лисичанськ – Ужгород.
  2. Електрифікацію лінії станція ім. Тараса Шевченка – станція Черкаси для запуску швидкісних електропоїздів сполученням Київ – Черкаси і поліпшення приміського сполучення в Черкаській області, яке дозволить організувати приміські маршрути Черкаси – Цвіткове і Черкаси – Кропивницький.
  3. Електрифікацію лінії Житомир – Новоград-Волинський, що дозволить направити через Житомир близько 10 щоденних поїздів далекого прямування, забезпечивши щоденний зв'язок з 19 обласними центрами країни, а також запускати кільцеві регіональні електропоїзди Київ – Житомир – Новоград-Волинський – Коростень – Київ.
  4. Електрифікацію лінії для запуску приміських електропоїздів Київ – Васильків, що дозволить істотно знизити затори на трасі М-05 в передмісті Києва в години пік.

Як повідомлялося, в Україні почали готувати проектну документацію і початок робіт з відновлення залізниці європейської колії шириною 1435 мм в Ужгород. Це дозволить запустити поїзда з Ужгорода в міста Словаччини, Чехії, Угорщини, Румунії та Австрії.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини