Facebook Pixel

«Нова пошта» побудує сортувальний термінал за мільярд біля аеропорту «Бориспіль»

«Нова Пошта» інвестує 1 млрд грн у будівництво сортувального термінала біля міжнародного аеропорту «Бориспіль». Про це повідомив агентству «Інтерфакс-Україна» СЕО компанії Олександр Бульба.

«Термінал біля аеропорту «Бориспіль» з'єднає передові технології світової поштової логістики та зможе сортувати до 100 тис. посилок на годину», — зазначив гендиректор.

Загальні дані про термінал НП у Борисполі

Загальна площа термінала становитиме 35 тис. кв. м. разом із сортувальною станцією «Нова Пошта Глобал» для міжнародних відправлень. Передбачено високий рівень автоматизації та роботизації посилкового та вантажного корпусів.

Telegram Logo

Термінал буде оснащений злітно-посадковою смугою для безпілотних літальних апаратів. На ньому одночасно зможуть розвантажуватися та завантажуватися 220 автомобілів, які стануть частиною ланцюжка естафетної логістики. Для зниження викидів СО2 буде впроваджена система розумного завантаження контейнерів посилками Smart pack.

Будівництво проходитиме в три етапи. Першу чергу планується запустити до кінця 2022 року.

Організація робочого процесу

Сортування посилок здійснюватиметься на шести триповерхових автоматизованих лініях нідерландської Vanderlande і литовської Equinox. На останніх сортуватиметься дрібний вантаж до 2 кг без використання людської праці — за допомогою технології автоматичного викладання посилок на конвеєр.

Технологія відеоаналізу покликана максимально чітко розпізнавати посилки з пошкодженим маркованням. Це допоможе поліпшити якість і цілісність доставки клієнтам.

На вантажному терміналі діятимуть роботизовані візки для транспортування вантажу по терміналу. Вони вже використовуються на терміналах у Львові, Києві, Харкові та Дніпрі.

Умови праці працівників

На терміналі в Борисполі буде створено 300 робочих місць. Для працівників передбачено розвезення, харчування, а також медичне страхування.

Будуть встановлені камери моніторингу температури та фізичного стану працівників на вході й виході. Це потрібно для запобігання поширенню вірусних захворювань.

До групи «Нова Пошта» входять компанії «Нова Пошта», «НП Логістик», NovaPay і «Нова Пошта Глобал». Мережа компанії налічує понад 8700 відділень по всій Україні, а кількість її відправлень за підсумками 2020 року перевищило 327 млн.

Коментарі

Всі новини