Facebook Pixel

«Нова Пошта» запустила термінал по обробці 20 тис. посилок в годину

Логістична компанія «Нова Пошта» відкрила в тестовому режимі Харківський термінал з обробки посилок — ХАІ (Харків. Автоматизація. Інновації).

У Харківському інноваційному терміналі будуть сортуватися відправлення для міста Харкова, а також Харківській, Донецькій і Луганській областей. Будівництво об'єкта тривало 1,5 року. Його площа понад 19 тис. м2, повідомляє прес-служба компанії.

ХАІ оснащений автоматизованим обладнанням голландської Vanderlande з потужністю 8,5 тис. посилок в годину. На комплексі є 31 телескопічний конвеєр, за допомогою яких відбувається вивантаження і завантаження відправлень безпосередньо в автомобіль. Загальна потужність терміналу становить до 20 тис. посилок в годину.

Telegram Logo

«Інвестиції в інфраструктуру — це необхідність для компанії, щоб ефективно сортувати посилки, обсяги яких значно збільшуються з року в рік, і в цьому вже виросли на 30%. Відкриття Харківського терміналу допоможе нам розподілити логістичні потоки в східному напрямку і зберегти швидкість доставки», — коментує Олександр Бульба, СЕО «Нової Пошти».

Зараз термінал працює в тестовому режимі, під час якого синхронізуються процеси термінальної логістики. Наступного тижня ХАІ запрацює у звичному робочому режимі.

На терміналі на даний момент працюють 350 співробітників. Компанія зараз додатково шукає ще близько 200 вантажників і сортувальників посилок.

Це четвертий подібний логістичний центр компанії в Україні і другий за величиною після столичного. «Нова пошта» має подібні термінали як ХАІ в Києві, Хмельницькому та Львові. До кінця 2021 року НП планує побудувати 16 терміналів різних категорій і ще три реконструювати.

Коментарі

Всі новини