Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У столичному метро встановлять камери з розпізнаванням облич

Фото: ICTV

Фото: ICTV

Департамент інформаційно-комунікаційних технологій КМДА повідомив, що в цьому році на станціях Київського метро буде встановлено 305 додаткових камер відеоспостереження. При цьому 140 камер будуть оглядовими, 90 — з функцією розпізнавання облич, 75 — з функціями розпізнавання облич і термального скринінгу.

Нові камери з'являться на перехідних, кінцевих і найбільш завантажених станціях.

Рішення про необхідність доповнення системи відеоспостереження метрополітену КМДА прийняла спільно з Головним управлінням Національної поліції в Києві. Правоохоронці матимуть доступ до відео з камер і використовуватимуть отримані дані для розшуку людей, розкриття та попередження злочинів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Зараз працівники комунальних підприємств «Інформатика», «Київський метрополітен» і представники Національної поліції проводять передпроєктні роботи, визначають місця розташування камер.

Зараз на 52 станціях метро працюють 195 камер із функцією розпізнавання облич.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. У минулому році для боротьби з коронавірусом Київ підписав договір на покупку 400 відеокамер із функціями вимірювання температури і розпізнавання облич. Систему за 65 млн грн повинні були встановити до 25 квітня 2020 року. Але незабаром після аудиторської перевірки КМДА розірвала договір щодо покупки цих камер.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини