Facebook Pixel

«Нова пошта» доставлятиме посилки з Китаю автомобілями

Київський інноваційний термінал «Нової пошти». Фото: УНІАН

Київський інноваційний термінал «Нової пошти». Фото: УНІАН

Компанія «Нова пошта Глобал», що входить до складу групи компаній «Нова пошта», розширила способи доставки посилок з Китаю. Компанія протестувала доставку майже 7,5 тис. посилок з AliExpress за допомогою автомобіля, який вже 12 травня прибув на сортувальну станцію в Києві.

Як повідомили у пресслужбі компанії, вантажівка з посилками виїхала з китайського міста Урумчі минулого тижня та проїхала близько 6 тис. км. «Нова пошта» здійснила подібний рейс вперше.

Quote«Тестова відправка показала, що виконати доставку у запланований строк — реально. З Урумчі до Варшави автомобіль їхав упродовж шести днів, і ще упродовж двох днів – до Київ. Транзитне та митне оформлення пройшло швидко», — повідомив директор компанії «Нова пошта Глобал» Юрій Беневітський.

Варто відзначити, що тепер компанія може доставляти посилки з AliExpress літаком, поїздом та автомобілем.

Telegram Logo

Контекст. З 23 квітня 2020 року компанія «Нова пошта інтернешнл» називається «Нова пошта Глобал».

«Нова пошта» нещодавно повідомила, що разом з китайським партнером Cainiao запустила доставку посилок з Китаю чартерними вантажними рейсами. Літак доставляє вантаж з Китаю до Риги, потім українська компанія «Елерон» привозить його до Львова. Там вантаж проходить митне оформлення та відправляється клієнтам по всій країні.

Коментарі

Всі новини