Facebook Pixel

«Нова пошта» змінила правила упаковки посилок

У «Новій пошті» з лютого введено нові правила упаковки для більшості категорій відправлень задля запобігання їхньому пошкодженню під час транспортування.

«Нова пошта» тепер надає альтернативні варіанти упаковки для більшості типів відправлень.

Документи

Для відправлення паперових документів перевага надається конверту для документів (паперовий або поліетиленовий), а для пластикових тепер використовується конверт із повітряно-пухирчатою плівкою.

Telegram Logo
0.jpg

Одяг, текстиль, взуття

Одяг і текстиль до 2 кг і до 40 см відтепер транспортуються в поліетиленових пакетах, а понад 2 кг і 40 см — у гофрокартонній коробці або в пакеті для відправлень з обов'язковою плоскою основою.

Взуття у фірмовій коробці за новими правилами відправляється в пакеті для відправлень або обмотується стрейч-плівкою. Взуття без фірмової коробки відправляється в гофрокартонній коробці.

1.jpg

Телевізори, монітори, радіатори (плоскі об'ємні відправлення в товарній упаковці)

Якщо оголошена вартість не перевищує 10 тис. грн, то відправлення не вимагає додаткової упаковки; якщо понад 10 тис. грн, то товар додатково упаковується в 5-шаровий гофрокартон.

2.jpg 3.jpg

Гаджети, канцелярія, книги (дрібні некрихкі відправлення в упаковці)

Тепер такі посилки можуть відправлятися в повітряно-пухирчатій плівці, покладеними в пакет, або в конверт із повітряно-пухирчатою плівкою, або в гофрокартонну коробку.

Кондиціонери, духові шафи, дитячі коляски (об'ємні упаковані вантажі)

Відправлення в заводській гофрокартонній коробці, яке витримує навантаження всередині без деформацій, не будуть додатково упаковуватися, як раніше.

4.jpg


Коментарі

Всі новини