Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Це не про пошук миру: Подоляк розповів, навіщо Москві насправді переговори з Україною

Навіщо росії переговори з Україною — Подоляк. Фото: ОП

Навіщо росії переговори з Україною — Подоляк. Фото: ОП

В Офісі президента не вірять у щире бажання російського керівництва сісти за стіл переговорів. Перемовини Кремлю потрібні точно не для того, щоб зупинити війну, оскільки Москва так і не відмовилася від наміру «знищити Україну як незалежну державу», наголосив радник глави ОП Михайло Подоляк в інтерв’ю «Медузі».

Він наголосив, що «істерично просити про переговори» рф змусив саме блискавичний контрнаступ українського війська.

Quote«Спроба виторгувати фіктивні переговори для рф, а насправді зафіксувати ультимативні вимоги — це або спосіб «закріпити» хоча б якісь територіальні надбання, або спосіб отримати на кілька місяців оперативну паузу, щоб провести перегрупування, натренувати мобілізованих і далі атакувати наші території, або відтермінувати неминуче й відтягнути поразку у війні, намагаючись пограти в ті чи інші шантажі далі», — зазначив Подоялк.

Водночас він укотре наголосив, що Україна від переговорів не відмовляється, однак є умови.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Переговори з російською федерацією стануть можливими, коли росія продемонструє готовність до конструктивного діалогу та виконає єдину базову умову — виведе війська за межі території України (до кордонів 1991 року)», — пояснив він.

Лише за таких умов Україна та рф зможуть вирішувати за столом переговорів, яким буде подальше співіснування двох країн.

Окремо він наголосив, що Сили оборони України, не беручи до уваги заяви Шойгу та Суровікіна, продовжують контрнаступ і крок за кроком звільняють українські міста та села з-під російської окупації.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. У Пентагоні допускають, що цієї зими під час потенційного затишшя в бойових діях між рф і Україною може виникнути «вікно можливостей» для старту переговорного процесу.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини