Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Пентагоні очікують появи взимку «вікна можливостей» для початку переговорів між рф і Україною

У США заговорили про переговори між Україною та росією. Фото: Pixabay

У США заговорили про переговори між Україною та росією. Фото: Pixabay

У Пентагоні допускають, що цієї зими під час потенційного затишшя в бойових діях між рф і Україною може з'явитися «вікно можливостей» для старту переговорного процесу. Про це повідомив голова Об'єднаного комітету начальників штабів генерал Марк Міллі, пише Reuters.

Він наголосив, що відмова від переговорів на початку Першої світової війни призвела до великої кількості людських жертв і страждань.

Quote«Коли є можливість провести переговори, коли мир може бути досягнутий, скористайтеся нею. Ловіть момент», — заявив він.

Низка експертів, як пише видання, вважають, що озвучене Кремлем рішення щодо виведення своїх військ із Херсона дасть змогу українській стороні вести переговори «із сильної позиції». Водночас інші експерти говорять, що рф може скористатися переговорним процесом, аби виграти час для переозброєння своєї армії та нового наступу навесні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Напередодні міністр оборони рф Сергій Шойгу перед камерами офіційно наказав почати відведення російських військ із Херсона й загалом правого берега Херсонщини.

В ОП заяву російського оборонного відомства не сприйняли. Ба більше, українців закликали передчасно не впадати в ейфорію й довіряти тільки офіційним джерелам інформації. Так само скептично до обіцяного відведення ставляться й в оперативному командуванні «Південь».

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини