Facebook Pixel

Зеленський під впливом США міг змінити думку щодо переговорів із росією

Президент України Володимир Зеленський змінив свою риторику щодо переговорів із росією. Це могло статися під впливом США та безпосередньо американського президента Джо Байдена, пише Politico.

Видання наголошує, що глава української держави вже не вимагає вести переговори з іншим президентом рф, про що заявляв раніше.

Так, озвучуючи декілька днів тому умови для проведення переговорів із росією, Зеленський назвав усі попередні пункти, зокрема, відновлення територіальної цілісності України, покарання за воєнні злочини та репарації. Однак цього разу він не згадав про те, що не має наміру вести переговори саме з Путіним, і вже не вимагав від нього піти з посади.

Така зміна риторики може свідчити про те, що на Зеленського вплинув візит радника з національної безпеки президента США Джейка Саллівана, який відбувся днями. Він міг переконати українську владу продемонструвати готовність до переговорів, що дасть змогу дипломатично розв'язати російсько-український військовий конфлікт. На думку США, це продемонструє бажання України, а не когось іншого закінчити цю війну.

Варто зазначити, що союзники України останнім часом частіше почали говорити про необхідність переговорів між Києвом і Москвою.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉