Facebook Pixel

На росії чекають від України «доброї волі» щодо переговорів

Росія не має жодних вимог щодо початку переговорів з українською стороною. Про це заявив заступник міністра закордонних справ рф Андрій Руденко.

Quote«З нашого боку немає ніяких попередніх умов, крім головної умови: щоб Україна проявила добру волю», — заявив російський дипломат.

Тема переговорів України та росії останнім часом стає все більш обговорюваною. Міжнародні партнери закликають Київ почати переговори з москвою, адже якщо цього не станеться, деякі країни можуть обмежити допомогу Україні.

Однак позиція української сторони щодо переговорів поки що лишається непохитною — вони будуть можливими лише після того, як росія звільнить усі українські території та виведе з нашої країни свої війська. На цьому буквально вчора наголосив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

Quote«Потрібно розуміти: Україна ніколи не відмовлялася від переговорів. Наша переговорна позиція відома й відкрита: спочатку рф виводить війська з України, далі – усе інше. Чи готовий Путін? Очевидно, ні. Тому ми конструктивні у своїй оцінці: будемо говорити з наступним лідером рф», — заявив представник ОП.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉