Facebook Pixel

Росія заговорила про переговори на тлі успішного контрнаступу України

На росії нагадали, що не відмовляються від мирних перемовин з Україною, та закликали розпочати їх якомога раніше. Така заява зʼявилася на тлі успішного звільнення Україною цілої низки населених пунктів.

Зокрема, голова МЗС рф Сергій Лавров поскаржився, що чим довше відкладатиметься переговорний процес, тим складніше буде домовитися, пишуть російські пропагандистські медіа.

Quote«Чим довше вони затягують цей процес, тим складніше буде з нами домовлятися», — пригрозив Лавров та тлі успішного українського контрнаступу.

Голова МЗС росії нагадав, що Київ вимагає від росіян залишити українські землі, але потім, за його словами, Україна почне «навʼязувати» росії свої умови.

Quote«У цьому їх активно підтримують і навіть потурають їм Лондон, Вашингтон, Брюссель. Якщо це їхній вибір, то ми знаємо, як нам досягати цілей, поставлених Володимиром Путіним», — запевнив Лавров.

Контекст.

  • Раніше ми писали про те, що Україна звільнила більше територій за 5 днів, ніж росія змогла захопити з квітня 2022 року.
  • Також ми повідомляли про те, що сьогодні, 11 вересня, роботу Запорізької АЕС, захопленої російськими окупантами, було повністю зупинено — енергоблок №6 ЗАЕС відключили від мережі.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉