Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Росія заговорила про переговори на тлі успішного контрнаступу України

Лавров радить Україні розпочати переговори. Фото: Getty Images

Лавров радить Україні розпочати переговори. Фото: Getty Images

На росії нагадали, що не відмовляються від мирних перемовин з Україною, та закликали розпочати їх якомога раніше. Така заява зʼявилася на тлі успішного звільнення Україною цілої низки населених пунктів.

Зокрема, голова МЗС рф Сергій Лавров поскаржився, що чим довше відкладатиметься переговорний процес, тим складніше буде домовитися, пишуть російські пропагандистські медіа.

Quote«Чим довше вони затягують цей процес, тим складніше буде з нами домовлятися», — пригрозив Лавров та тлі успішного українського контрнаступу.

Голова МЗС росії нагадав, що Київ вимагає від росіян залишити українські землі, але потім, за його словами, Україна почне «навʼязувати» росії свої умови.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«У цьому їх активно підтримують і навіть потурають їм Лондон, Вашингтон, Брюссель. Якщо це їхній вибір, то ми знаємо, як нам досягати цілей, поставлених Володимиром Путіним», — запевнив Лавров.

Контекст.

  • Раніше ми писали про те, що Україна звільнила більше територій за 5 днів, ніж росія змогла захопити з квітня 2022 року.
  • Також ми повідомляли про те, що сьогодні, 11 вересня, роботу Запорізької АЕС, захопленої російськими окупантами, було повністю зупинено — енергоблок №6 ЗАЕС відключили від мережі.

Коментарі

Всі новини