Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна звільнила більше територій за 5 днів, ніж РФ захопила з квітня – ISW

Покинута під Ізюмом російська техніка

Покинута під Ізюмом російська техніка

ЗСУ вдалося звільнити за останні п'ять днів понад 3 тис. кв. км, це перевищує площу території, захопленої російськими військами у всіх операціях, починаючи з квітня.

Про це повідомив американський дослідницький центр Інститут вивчення війни (ISW).

Карта бойових дій на 10 вересня

Карта бойових дій на 10 вересня

Аналітики зазначають, що українській армії під час контрнаступу в Харківській області вдалося розгромити сили РФ та зруйнувати північний фланг її угруповання на Донбасі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Українські сили прорвали російські позиції на глибину до 70 кілометрів у деяких місцях. Російські війська не ведуть контрольований догляд і спішно залишають південний схід Харківської області, щоб уникнути оточення навколо Ізюму», — повідомили в ISW.

Карта бойових дій у Харківській області на 10 вересня

Карта бойових дій у Харківській області на 10 вересня

Там нагадують, що раніше окупанти послаблювали північний фланг угруповання на Донбасі, перекидаючи війська із цього району на південь України.

Підписуйтесь на нас в Google News!

На думку аналітиків, ЗСУ захоплять Ізюм у найближчі 48 годин, якщо вони цього ще не зробили. При цьому в Інституті уточнюють, що звільнення Ізюма стане «найзначнішим військовим досягненням України після перемоги у битві за Київ у березні».

Аналітики додають, що, за інформацією офіційних представників, українські сили ведуть позиційні бої й в Херсонській області, проте конкретні напрямки поки що не розкриваються.

Втрата Ізюма стала найбільшою поразкою РФ з того часу, як її війська відступили від Києва, пише Reuters. Агентство зазначає, що тисячі російських солдатів, тікаючи, залишили запаси боєприпасів та обладнання. Війська РФ використовували Ізюм як матеріально-технічну базу.

Карта бойових дій на Півдні України на 10 вересня

Карта бойових дій на Півдні України на 10 вересня


Коментарі

Всі новини