Facebook Pixel

Кулеба назвав умови, за яких Україна погодиться на переговори з росією

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна не відкидає можливості прямих переговорів із росією. Однак, за його словами, це може відбутися лише в тому разі, якщо йтиметься про повноцінне відновлення територіальної цілісності нашої країни.

Quote«Ніхто не відкидає опцію переговорів, будь-яка війна завершується переговорами, але питання в тому, у якій позиції ти сидиш за столом переговорів. Сьогодні переговори з росією ведуться на полі бою, і це єдиний вид переговорів, який вона реально розуміє. Але ми готові сісти й за стіл, якщо йтиметься про повне відновлення територіальної цілісності України», — наголосив Кулеба в інтерв’ю «РБК-Україна».

Очільник українського МЗС додав, що наразі про жодні перемовини з Москвою в будь-яких форматах взагалі не йдеться. На його переконання, Кремль виявить серйозну зацікавленість у веденні переговорів лише тоді, коли максимально ослабне. У такий спосіб російське керівництво намагатиметься «різко стабілізувати ситуацію».

Quote«Але тоді постає логічне питання: якщо на той момент ми перебуватимемо в успішному наступі й звільнятимемо свої території, то чому нам потрібно про щось домовлятися з агресором? Наша кінцева мета – це звільнення наших територій», — додав Кулеба.

Міністр не виключає сценарію, за якого частину української землі буде звільнено від російських загарбників у військовий спосіб, а решту – у дипломатичний.

Контекст. За даними Міноборони, українські військові вже звільнили від російських окупантів майже 6 тисяч квадратних кілометрів території України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉