Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

На росії знову заговорили про перемовини з Україною

Переговори між рф та Україною: як змінилась позиція рф | The Page

Переговори між рф та Україною: як змінилась позиція рф | The Page

У Кремлі укотре заявили, що готові сісти з Україною за стіл переговорів. Ба більше, російська сторона наголошує, що готова їх вести « з урахуванням реалій, які складаються на цей час».

Quote"Готовність рф до переговорів залишається, підкреслю, незмінною... ще раз підкреслю, щоб це було в чергове усвідомлено "партнерами", ми, як і раніше, відкриті до переговорів, ми ніколи від них не відмовлялися, ми готові їх вести, зрозуміло, з урахуванням тих реалій, які складаються на цей момент"", — заявила офіційна представниця МЗС рф Марія Захарова.

Між тим, ще 7 листопада речник російського диктатора Дмитро Пєсков заявляв, що поки не бачить можливості переговорів через позицію Києва.

Контекст. Напередодні заступник міністра закордонних справ рф Андрій Руденко заявив, що рф не має жодних вимог щодо початку переговорів з українською стороною.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Однак позиція української сторони щодо переговорів лишається непохитною — вони будуть можливими лише після того, як росія звільнить усі українські території та виведе з нашої країни свої війська. На цьому днями укотре наголосив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини