Facebook Pixel

«Нафтогаз» продасть газ бюджетникам за зниженою ціною 13,7 грн. Знижки діятимуть лише три дні

«Нафтогаз» готовий укласти контракти з бюджетними і релігійними організаціями на постачання природного газу за ціною 13,7 грн за кубометр без ПДВ і транспортування за переговорною процедурою найближчі три дні.

Про це повідомив директор з інтегрованих комунікацій НАК Максим Білявський, передає агентство «Інтерфакс-Україна».

«На сьогодні «Нафтогаз» готовий для 7,5 тис. контрагентів, які безпосередньо є бюджетними і релігійними організаціями, надати контракти й укласти їх за переговорною процедурою. Ми розраховуємо, що найближчі три дні, тобто до 15 жовтня включно, ця робота буде завершена», — сказав він під час онлайн-дискусії «Газ для бюджетних установ: буде чи ні».

Telegram Logo

Для забезпечення цієї роботи газова монополія укомплектувала штат співробітників, які «допоможуть усім охочим приєднатися до нашої середньострокової пропозиції».

Білявський зазначив, що НАК максимально оптимізує трирічні контракти з виробниками тепла з урахуванням інтересів бюджетних організацій.

«У контракт введено таке поняття як «Обсяг 3», тобто це газ, який ТКЕ використовували для виробництва теплової енергії та гарячої води для бюджетних організацій», — роз'яснив він.

Контекст. «Нафтогаз України» 12 жовтня запропонував бюджетним і релігійним організаціям середньострокові контакти з фіксованою ціною на газ — 13,7 грн за кубометр (з урахуванням транспортування та ПДВ — 16,8 грн).

За словами голови правління НАК «Нафтогаз України» Юрія Вітренка, контракт укладається на термін 15 місяців або до кінця 2022 року.

У компанії очікують, що пропозиція буде користуватися попитом серед релігійних і бюджетних організацій, яких в Україні налічується понад 7,5 тисяч.

Крім того, виробникам тепла пропонуються зміни до трирічних контрактів: обсяг газу, якого вони потребують для тепло- і гарячого водопостачання бюджетних установ і організацій, вони зможуть придбати також за ціною 13,7 грн за кубометр (без урахування ПДВ і послуги транспортування).

Коментарі

Всі новини