НАБУ знайшло мільйони доларів ексміністра Клименка у Ліхтенштейні

Детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) сприяли продовженню арешту рахунків, які пов'язані з Олександром Клименком – ексміністром доходів та зборів часів президентства Віктора Януковича. Загальна сума, що міститься на рахунках, складає понад $14 млн. Заборона на розпорядження ними продовжується щороку з 2017-го.

Зазначені рахунки заарештовані у межах розслідування кримінального провадження щодо заподіяння державі понад 3 млрд грн збитків. Саме у цій справі фігурує колишній міністр доходів та зборів, йдеться у повідомленні НАБУ.

Майно після вироку суду може бути використано для відшкодування збитків, завданих незаконними діями топпосадовців часів президентства Януковича.

Telegram Logo

Контекст. У грудні 2014 року Клименко писав у Facebook, що не має ніяких грошей у Ліхтенштейні. Однак зараз цей пост видалено разом зі сторінкою ексміністра.

Ба більше, Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду у травні цього року скасувала заочний арешт Клименка у зв'язку з відсутністю оголошення підозрюваного в міжнародний розшук.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Клименка було заочно арештовано рішенням Печерського районного суду 19 серпня 2019 року. Апеляційна палата ВАКС 13 травня 2020 року скасувала рішення про заочний арешт Клименка.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини