Задоволення вимог кредиторів банку «Юнісон», який пов’язують з Олександром Клименком, міністром доходів і зборів в уряді Миколи Азарова, завершилося. Майно, яке залишилося, може бути повернено його власникам.
Як повідомила пресслужба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО), у фонду залишилося нереалізоване майно банку. Після задоволення вимог кредиторів ФГВФО може повернути власникам 408 кредитів з боргами та дебіторську заборгованість.
Також серед майна, що залишилося, майже 100 одиниць комп’ютерної техніка, 15 транспортних засобів, інвентар, меблі, а також банки векселів та чекових книжок.

Контекст. У квітні 2016 року НБУ відніс банк «Юнісон» до категорії неплатоспроможних через непрозору структуру власності. На той час акціонерами фінустанови були 11 компаній, які зареєстровані у Республіці Кіпр. Жодна з них не володіла понад 10% статутного капіталу банку.
У червні 2018 року за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізосіб Нацбанк ліквідував «Юнісон».
У вересні цього ж року Верховний Суд не задовольнив скаргу акціонера банку «Юнісон», «Мелігант Груп ЛТД», і не скасував рішення Нацбанку про віднесення фінустанови до неплатоспроможних.
Однак у липні 2019 року Окружний адмінсуд міста Києва задовольнив позов кіпрських компаній «Інтентост Сістемс ЛТД» і «Мелігант Груп ЛТД» — колишніх акціонерів банку «Юнісон». Суд скасував рішення Нацбанку про ліквідацію фінустанови. Крім того, він зобов’язав НБУ повернути «Юнісону» банківську ліцензію та ліцензію на здійснення валютних операцій.
Згодом Шостий апеляційний адміністративний визнав ліквідацію банку законною.