Facebook Pixel

У Львові кафе, ресторанам і магазинам компенсуватимуть половину вартості електрогенераторів: які умови

Виконавчий комітет Львівської міської ради у вівторок, 29 листопада, ухвалив рішення про часткову компенсацію підприємцям, що працюють у сфері громадського харчування та роздрібної торгівлі харчовими продуктами, за придбання генераторів для забезпечення постачання електроенергії. Програма відшкодування охоплюватиме також і пристрої, придбані бізнесом після 24 лютого 2022 року.

Quote«Для підтримки малого та середнього бізнесу ми пропонуємо впровадити ваучер на енергозабезпечення, який надаватиметься на часткову компенсацію підприємцям закупівлі електрогенераторів, зокрема тим, які здійснюють діяльність у закладах ресторанного господарства та роздрібної торгівлі харчовими продуктами, окрім алкоголю та тютюну», — повідомив мер міста Андрій Садовий.

Часткова компенсація вартості генераторів у Львові: скільки можна отримати та як це зробити

  • Ваучер на енергозабезпечення передбачає повернення 50% вартості придбаного електрогенератора.
  • Сума відшкодування не перевищуватиме 80 тис. грн.
  • Вимоги до електрогенератора – номінальна потужність від 3 кВт включно.

Для того, щоб отримати компенсацію, підприємцям необхідно подати визначений перелік документів на розгляд експертної комісії. Зробити це можна через ЦНАП або сервіс електронних звернень.

Пакет документів має включати:

  • заяву на отримання ваучера з енергозабезпечення на часткову компенсацію вартості закупівлі електрогенератора;
  • копії платіжних документів (первинні документи, які підтверджують факт отримання електрогенератора та здійснення оплати за наданий товар);
  • копії документів із зазначенням технічних характеристик і серійного номера (або іншого заводського маркування) електрогенератора;
  • копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців;
  • фотофіксацію електрогенератора.

Коли почне діяти програма відшкодування за генератори

Після схвалення рішення виконкомом 6 грудня доля ухвали буде вирішена на засіданні сесії Львівської міської ради. Однак мер закликав бізнес почати діяти вже зараз.

Quote«Насправді ми можемо цим рішенням запустити сотні пунктів обігріву — "Пунктів Незламності», — де можна зарядити телефон, отримати гарячу воду, скористатися вбиральнею тощо. Ті підприємці, які подаватимуть заявки на отримання фінансової допомоги від міста, мають обов’язково впускати відвідувачів. Наше завдання — збільшити кількість точок, які працюватимуть в умовах повної відсутності теплопостачання та електропостачання», — акцентував Садовий.

Контекст. 29 листопада у Львові та області тривають аварійні відключення електроенергії. Відбуваються вони так: на 8 годин споживачів відключають від живлення, на 4 – подають електроенергію, опісля на 8 годин знову відключають.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉