Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ощадбанк почав видавати кредити бізнесу для купівлі генераторів, акумуляторів і біопалива – які умови

Генератори та акумулятори: Ощадбанк дає бізнесу кредити на купівлю безперебійного енергообладнання. Фото банку

Генератори та акумулятори: Ощадбанк дає бізнесу кредити на купівлю безперебійного енергообладнання. Фото банку

Державний Ощадбанк вирішив кредитувати підприємців, які купуватимуть обладнання для безперебійної роботи в умовах відключень електроенергії в Україні. Про це інформує пресслужба банку.

Кошти бізнесу надаватимуться в межах програми «Доступні кредити 5-7-9%». Купити за ставкою від 0% можна буде:

  • електрогенератори;
  • сонячні панелі;
  • електронакопичувачі;
  • акумулятори;
  • вітрові генератори;
  • біопаливо.

Залежно від вартості обраного обладнання кредит надаватиметься на суму в розмірі від 100 тис. до 60 млн грн. Строк кредиту складає від пів року до 5 років.

Quote«В умовах енергетичної кризи (кредитний – The Page) продукт стане в пригоді широкому колу підприємців, адже він призначений для магазинів біля дому, аптек, кафе, торговельних приміщень, зокрема квіткарень, книгарень, магазинів напівфабрикатів, цехів із виробничими лініями, офісних приміщень тощо», — зазначається в повідомленні.

Контекст. Раніше цього місяця українцям спростили імпорт енергетичного обладнання, зокрема генераторів. Упродовж воєнного стану в Україні на ці товари не поширюватиметься вимога щодо наявності декларації про відповідність і маркування знаком відповідності технічним регламентам.

Навіть за умови тривалого знеструмлення в Україні працюватимуть понад 750 чергових відділень банків, які обслуговуватимуть людей, якою б не була ситуація з енергопостачанням.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини