Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

По вісім годин без світла: у Львові та області вводять новий графік відключень

Відключення світла у Львові та області: новий графік Львівобленерго. Фото: Pixabay

Відключення світла у Львові та області: новий графік Львівобленерго. Фото: Pixabay

Львів’ян попередили про впровадження у Львові та по області загалом нових графіків відключень, які передбачають відсутність світла по вісім годин. «Львівобленерго» оприлюднить їх найближчим часом, повідомив очільник місцевої ОВА Максим Козицький.

Quote«Відповідно до розпорядження «Львівобленерго», відсьогодні споживачів Львівщини забезпечують електроенергією почергово: відключають орієнтовно на 8 годин, потім повертають на 4 години, а згодом знову відключають приблизно на 8 годин», — зазначив він.

Окремо він наголосив на необхідності інформування об’єктів інфраструктури та виробництв, яких внесено до графіка, про відключення за 15 — 20 хвилин, щоб ті мали змогу підготуватися та вимкнути обладнання або перейти на альтернативні джерела живлення.

Quote«Ситуація змінюється динамічно, відповідно потужність, яку надають для Львівської області, може збільшуватися чи зменшуватися – відтак кількість і тривалість відключень зростатиме чи зменшуватиметься», — додав він.

Як зазначається на сайті «Львівобленерго», станом на ранок 29 листопада в місті та області діють аварійні відключення, які охоплюють більшість споживачів, окрім об’єктів критичної інфраструктури. Планові графіки нині не діють.

Контекст. Протягом дев'яти місяців повномасштабної війни росія завдала по Україні понад 16 тисяч ракетних ударів, приблизно 220 із них — по енергетичній інфраструктурі. Військове та політичне керівництво країни прогнозує, що цього тижня російське окупаційне військо здійснить по нашій країні ще один масований ракетний обстріл.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини