Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Світло у Києві поки що даватимуть по 2-3 години. У ДТЕК пояснили, коли ситуація покращиться

Відключення світла у Києві: яка ситуація на вечір 24 листопада та коли буде покращення. Фото: Flickr

Відключення світла у Києві: яка ситуація на вечір 24 листопада та коли буде покращення. Фото: Flickr

Світло киянам поки що даватимуть орієнтовно по дві-три години. Це триватиме доки не зникне дефіцит у мережі, тобто не зростуть обсяги генерації електроенергії атомними та тепловими електростанціями, повідомили у ДТЕК.

За оцінкою виконавчого директора ДТЕК Дмитра Сахарука, станом на зараз світло є у близько 30% киян, заживлена вся критична інфраструктура у столиці.

Quote«Будемо потроху перемикати, по 2-3 години давати світло, доки не буде збільшено обсяг енергії. Дай Боже вийдемо на ті графіки відключень , які в нас були вчора на ранок», — наголосив він в етері національного телемарафону.

Контекст. Надвечір ДТЕК вдалось частково відновити електропостачання в Києві. Між ним наразі в столиці введені у дію екстрені відключення. Станом на другу половину дня 24 листопада продовжується ремонт ліній ДТЕК «Київські електромережі», що були пошкоджені через атаку 23 листопада.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Нагадаємо: у Київській області на підступах до столиці зводяться довгострокові фортифікаційні укріплення, які посилять оборонні можливості столиці та дадуть змогу протистояти ворогові в разі повторного наступу російської армії на Київ.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини