Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Лукашенко назвав помилкою запуск ринку землі в Україні

Олександр Лукашенко. Фото: УНІАН

Олександр Лукашенко. Фото: УНІАН

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що приватизувати землі сільськогосподарського призначення не потрібно. Він розкритикував земельну реформу в Україні, заявивши, що помилки України щодо цього питання повторювати не потрібно. Про це він розповів у посланні білорусам і Національним зборам, повідомили у пресслужбі Лукашенка.

«Ми ніколи не підемо на приватизацію земель сільськогосподарського призначення, адже в цьому немає необхідності. Будь-кому, хто бажає, пропонується оренда — нехай ідуть і працюють. А різати землю на шматки та роздавати окремим ділкам за безцінь ніхто не дасть. Подивіться на Україну з їхнім земельним законом. Навіщо нам повторювати чужі помилки, породжувати нелегальний ринок землі та ростити кримінал?» — заявив Лукашенко.

За його словами, для Білорусі сільське господарство століттями було традиційною галуззю економіки та візитною карткою країни.

Контекст. Верховна Рада прийняла законопроєкт про ринок землі в першому читанні ще восени 2019 року. Він, крім усього іншого, передбачав ліміт на концентрацію землі в одних руках у розмірі 200 тис. га. Після цього ліміт неодноразово переглядався.

31 березня після розгляду семи сотень поправок до проєкту закону №2178-10 про ринок землі Верховна Рада проголосувала за проведення реформи у другому читанні. Після цього в Окружний адмінсуд Києва надійшла заява з вимогою заблокувати підписання та публікацію закону.

Також народними депутатами було подано 13 постанов про скасування прийнятого закону про запуск ринку землі. Однак пізніше парламент їх відхилив та у такий спосіб розблокував підписання закону для глави парламенту Дмитра Разумкова та Володимира Зеленського. Після цього вони його підписали.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини