Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

До суду надійшла перша спроба заблокувати ринок землі

До Окружного адмінсуду Києва надіслали заяву з вимогою заблокувати підписання та опублікування закону про ринок землі, який нещодавно ухвалила Верховна Рада. Ім'я позивача суд не назвав.

Наразі суд отримав заяву про забезпечення позову до подання самої позовної заяви, йдеться у повідомленні.

Позивач просить заборонити голові парламенту, нардепам та апарату Ради здійснювати будь-які дії, які б сприяли підписанню закону, його спрямуванню на підпис президенту і офіційній публікації. Зараз Окружний адмінсуд вирішує, чи є на це правові підстави.

Контекст. МВФ, а також Світовий банк ставили відкриття ринку землі, а також банківський (антиКоломойський) закон головними умовами надання фіндопомоги Україні.

Верховна Рада прийняла законопроєкт про ринок землі у першому читанні ще восени 2019 року. Серед іншого він передбачав ліміт на концентрацію землі в одних руках у розмірі 200 тис. га. Після цього ліміт неодноразово переглядався.

Нещодавно Кабмін майже заблокував ринок землі, намагаючись урізати бюджетні витрати. Після шквалу критики уряд поспіхом вирішив усе виправити – зберіг фінансову підтримку аграріїв і змінив базові аспекти реалізації земельної реформи. Втім, на позачерговому засіданні Ради 30 березня депутати відмовилися міняти держбюджет-2020.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини