Верховна Рада провалила прийняття змін до держбюджету

Дмитро Разумков. Фото: Верховна Рада

Дмитро Разумков. Фото: Верховна Рада

Під час позачергового засідання Верховної Ради не було прийнято низку змін до державного бюджету. Підтримали відповідний законопроєкт лише 223 депутати, що не дозволило прийняти його.

За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, така ситуація вимагає негайних рішень. Під час засідання профільного комітету було прийнято майже всі поправки.

Законопроєкт було відправлено до профільного комітету на доопрацювання за скороченим строком підготовки.

Telegram Logo

Водночас парламент прийняв у цілому законопроєкт щодо забезпечення постійного харчування для військовослужбовців. Його підтримали 302 депутати.

Причиною створення законопроєкту стала відмова підприємства, що перемогло в конкурсі на закупівлю послуг з організації харчування особистого складу, укласти угоди щодо надання послуг через розповсюдження коронавірусу. Таке рішення підприємства призведе до зривання поставок їжі для збройних сил.

Задля вирішення цієї ситуації було прийнято закон, який дозволить Міністерству внутрішніх справ продовжити контракти, які було прийнято ще минулого року.

Контекст. Згідно з пояснювальною запискою до законопроєкту щодо змін до бюджету у зв'язку з поширенням коронавірусу, доходи держбюджету на 2020 рік пропонувалося зменшити на 122,9 млрд грн. Держбюджет щодо загального фонду зменшиться на 121,7 млрд грн.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Офіційно: Кабмін звільнив голову Держлісагенства Андрія Заблоцького

На засіданні 1 липня Кабмін вирішив звільнити голову Державного агентства лісових ресурсів Андрія Заблоцького. Тепер відповідне розпорядження №808-р від 2 липня оприлюднено на урядовому порталі.

Рада відмовилася приймати незгоду Теретьева піти у відставку: що вирішив комітет

Комітет Верховної Ради з питань економічного розвитку розглянув і зареєстрував постанову про звільнення голови Антимонопольного комітету України Юрія Терентьєва. Це випливає з аудіостенограми засідання комітету.

SkyUp вирішила відмовитися від 40% анонсованих внутрішніх маршрутів: суцільні збитки

Авіакомпанія SkyUp відмовляється до 15 вересня від польотів по трьох з восьми внутрішніх маршрутах, які анонсувала в кінці червня. Мова йде про рейси з Києва до Львова та Харкова, а також з Харкова до Львова.