Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Протести у Лівії: люди підпалили будівлю парламенту та вимагають електрики

Лівія: протести охопили країну Фото: Twitter

Лівія: протести охопили країну Фото: Twitter

Лівію охопили протести. Через вісім років після обрання парламенту, протестувальники в Тобруку звинуватили його у зраді та крадіжці державних грошей увірвалися до будівлі та підпалили її частину. Про це пише Reuters.

Політичні угруповання ведуть боротьбу за контроль над урядом після того, як минулого року не вдалося провести заплановані вибори, Лівія знову опинилася в стані територіального поділу та громадянської війни, оскільки державні служби поступово руйнуються.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Протести щодо хронічних перебоїв з електрикою вивели демонстрантів на вулиці кількох міст. Люди виражали свій гнів із приводу невдач, які зробили життя нестерпним у спекотні літні місяці.

Підписуйтесь на нас в Google News!

На площі Мучеників у Тріполі кілька сотень людей зібралися, щоб вигукувати гасла, вимагаючи електрики, критикуючи озброєні угруповання та політиків та вимагаючи проведення виборів.

Пізніше десятки протестувальників стояли біля будівлі урядової штаб-квартири, скандуючи «ми хочемо електрики, ми хочемо електрики».

Інші акції протесту за участю десятків демонстрантів також пройшли у Бенгазі, Аль-Байді, Місураті та деяких невеликих містах, показуючи, як гнів на ситуацію поширюється через фронти влади між протиборчими силами країни.

Контекст Після тривалої громадянської війни, у грудні 2021 року у Лівії мали пройти президентські вибори, після яких мали пройти парламентські. Але їх відклали. Зараз у Лівії фактично встановилося двовладдя.

Коментарі

Всі новини