Міжнародна група вчених з Інституту охорони здоров'я Мензіса у Квінсленді (MHIQ) при Університеті Гріффіта та дослідницького та лікувального центру раку, діабету та інших захворювань Сіті оф Хоуп (City of Hope) розробила нові ліки проти коронавірусу.
Антивірусний підхід наступного покоління використовує технологію генно-глушильної РНК, яка має назву сіРНК. Нова технологія зменшує вірусне навантаження на 99%, повідомила пресслужба Університету Гріффіта.
Лікування дає змогу безпосередньо атакувати геном вірусу для зупинення його реплікації. Вчені також розробили наночастинки ліпідів, які доправляють сіРНК до легенів.
Нова технологія пройшла випробування на мишах, які були інфіковані коронавірусом. Виявилося, що лікування підвищило виживання та зменшило кількість смертей унаслідок захворювання.
Така терапія є ефективною проти всіх штамів коронавірусу, оскільки лікування націлене на надконсервативні регіони в геномі вірусу, розповів професор Кевін Морріс.
Препарати на основі сіРНК можна використовувати в умовах низьких ресурсів для лікування коронавірусу, адже наночастинки залишаються стабільними впродовж 12 місяців навіть за температури 4°C, а за кімнатної температури можуть зберігати ефективність до одного місяця.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
Кредитування енергонезалежності: ОТП БАНК пропонує програми для безперебійної роботи бізнесу