Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Польський університет навчатиме студентів з України українською: які спеціальності

Краківська політехніка навчатиме студентів українською мовою: кого готуватимуть. Фото: сайт Краківської політехніки

Краківська політехніка навчатиме студентів українською мовою: кого готуватимуть. Фото: сайт Краківської політехніки

Польський університет у Кракові навчатиме студентів з України рідною українською мовою, до того ж планує готувати майбутніх інженерів для відновлення країни після війни.

Як зазначено на сайті Краківської Політехніки ім. Тадеуша Костюшки, у новому навчальному 2022/2023 році оголосили набір на безоплатне навчання українською мовою для громадян України, а також осіб іншого громадянства, що втікають від війни та говорять українською.

Зокрема, вища школа готуватиме фахівців за напрямками «Будівництво» та «Транспорт», навчання проводитиметься на будівельному факультеті Політехніки.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

На обидва напрямки підготовки вже зареєструвалися 383 особи: на «Будівництво» — 220, на «Транспорт» — 163.

Quote«Країні, спустошеній війною, знадобиться багато професіоналів для її відновлення. Ми хочемо допомогти в підготовці кадрів», – заявив професор Анджей Шарата, декан будівельного факультету (БФ) КП.

Унікальна програма: як готуватимуть у Польщі інженерів для України

В університеті наголосили, що інтерес до навчання дуже великий. Інженерно-будівельний факультет підготував 72 місця для кандидатів з України у сфері будівництва та 36 місць у сфері транспорту.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Днями іспит склали 182 особи, які легально проживають у Польщі та мають номер PESEL, наголосили в Політехніці. Результати екзамену наразі ще не оголошено.

Навчання матиме унікальну форму, безпрецедентну в польській системі вищої освіти. У його підготовці та реалізації з-поміж інших беруть участь українські викладачі Політехніки, українці, які вже навчаються в КП, та компанії-партнери БФ КП.

У першому семестрі навчання повністю відбуватиметься українською мовою, у другому — українською та польською, а з третього семестру більшість занять буде лише польською мовою.

Коментарі

Всі новини