Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Вступна кампанія-2022: 26 тис. абітурієнтів складатимуть тест за кордоном

Фото: dw.com

Фото: dw.com

Під час вступної кампанії 2022 року 26 тисяч українських студентів складатимуть мультипредметний тест поза межами України, а більш як 30 вищих навчальних закладів переїхали до інших міст.

Про це під час брифінгу заявив голова комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак, повідомляє Львівський медіацентр.

За словами Бабака, реєстрацію на складання мультипредметного тесту вже підтвердили 218 тис. абітурієнтів. З них 192 тис. – з України та приблизно 26 тис. — з-за кордону.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Зараз діти вказують, де та коли хочуть складати тест, а з 21 червня кожен із них отримає запрошення до конкретного пункту тестування», — сказав він.

Голова парламентського комітету наголосив, що вступна кампанія в Україні відбувається за планом. Утім, через повномасштабне вторгнення росії понад 30 вищих навчальних закладів перевели до інших міст. Так, деякі університети під час бойових дій перемістили з Харкова до Мукачева (Закарпатська область) та Дніпра. А Маріупольський державний університет релокували в Київ.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Бабак вважає, що найближчим часом Україна потребуватиме фахівців робітничих професій, щоб відбудовувати країну після перемоги у війні.

«В уряді є повне розуміння того, що відбудовуватимуть країну не економісти та юристи, а професійні робочі руки. Тому зараз держзамовлення буде йти в бік професійної освіти. Ми хочемо, щоб професійна освіта стала певним драйвером у підготовці фахівців, яких наша країна конче потребуватиме найближчими роками після перемоги», — заявив він.

Як повідомлялося, попри війну, розв'язану Росією, освітній процес в Україні триває. Навчання проходить дистанційно або в змішаній формі, а також у режимі консультацій і самостійної роботи студентів.

Коментарі

Всі новини