Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Вступна кампанія-2022: в Україні розпочався прийом електронних заяв від випускників 9 класів

Розпочався прийом електронних заяв від випускників 9 класів. Фото: Pixabay

Розпочався прийом електронних заяв від випускників 9 класів. Фото: Pixabay

В Україні розпочався прийом електронних заяв від вступників на базі середньої освіти (після закінчення 9 класів).

Як повідомляє Міністерство освіти і науки України, прийом заяв стартував 30 червня.

Електронні заяви на бюджетну та контрактну форми навчання можна подати до 18:00 13 липня. Після цього прийом заяв буде можливий тільки на контракт (до кінця жовтня), якщо в закладі освіти є відповідні небюджетні конкурсні пропозиції, ідеться в повідомленні.

Для подання заяви потрібно:

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
  • створити електронний кабінет на сайті (або увійти до особистого кабінету, якщо ви його вже зареєстрували). Наголошуємо, що реєстрація електронних кабінетів відкрита впродовж усього періоду подання заяв;
  • додати необхідну інформацію та файли: номер телефону, фото (не селфі), за наявності – довідку, що підтверджує реєстрацію в селі (витяг із реєстру територіальної громади, зокрема сформований у Дії, або Додаток 13);
  • перейти до розділу подання заяв та знайти потрібну конкурсну пропозицію;
  • вибрати джерело фінансування, вказати, чи здобувався раніше обраний освітній ступінь, та додати текст мотиваційного листа до кожної із заяв;
  • уважно перевірити надану інформацію та подати заяву.

У МОН звертають увагу, що після подання першої заяви жодну інформацію в електронному кабінеті змінити неможливо. Це, зокрема, стосується підтвердження права на сільський коефіцієнт: завантажити відповідну довідку треба до подання першої заяви.

Підписуйтесь на нас в Google News!

У випадку права на пільгу, Міносвіти рекомендує до подання заяв звернутися до найближчого закладу освіти з документами, що підтверджують пільгу.

Кожен заклад освіти визначає в своїх Правилах прийому вимоги до мотиваційних листів, тому МОН радить завчасно з ними ознайомитися. У разі потреби копії матеріалів (дипломи, нагороди тощо), що підтверджують викладену в листі інформацію, треба надсилати на електронні скриньки Приймальних комісій закладів освіти, що вказані в конкурсних пропозиціях.

Міносвіти нагадує, що цього року всі вступники на основі 9-ти класів до закладів фахової передвищої освіти мають подавати заяви тільки в електронному вигляді (крім винятку, визначеного Порядком прийому).

Як повідомлялося, В умовах повномасштабного вторгнення рф вступна кампанія в Україні зазнала суттєвих змін: ЗНО довелося замінити мультипредметним тестом, який має врахувати всі екстрені умови, у яких опинилися українські вступники. Тисячі українських абітурієнтів стали переселенцями, біженцями або мешкають на тимчасово окупованій території.

Під час вступної кампанії 2022 року 26 тисяч українських студентів складатимуть мультипредметний тест поза межами України, а більш як 30 вищих навчальних закладів переїхали до інших міст.

Коментарі

Всі новини