Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 15 травня 2022 року

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 15.05.2022. Фото: facebook/GeneralStaff.ua

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 15.05.2022. Фото: facebook/GeneralStaff.ua

Йде вісімдесята перша доба російсько-української війни 2022 року. Противник продовжує наступати у Східній операційній зоні

Волинське та Поліське напрямки

Агресор не виявляє активності. Підрозділи ЗС Білорусі продовжують виконувати завдання щодо прикриття ділянки українсько-білоруського кордону, повідомляє Генштаб Збройних сил України (ГШ ЗСУ).

Сіверський напрямок

Російські війська посилено охороняють ділянки держкордону в Курській та Білгородській областях. Обстрілюють та завдають ракетні авіаційні удари по цивільній інфраструктурі в районах населених пунктів Шипилівка та Шевченкове Сумської області.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У районі Харкова основні зусилля ворог зосередив на утриманні зайнятих позицій та недопущенні просування ЗСУ до держкордону України. Тут решітси використовують підрозділи з мобілізованих у Донецькій та Луганській областях.

Окупанти систематично обстрілювали населені пункти (н.п.) Російські Тишки, Тернове та Петрівка. Безуспішно намагаються вести наступальні та штурмові дії в районах н.п. Довге і Богородичне.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Донецький напрямок

Противник веде інтенсивні обстріли вздовж лінії зіткнення та намагається закріпитися на зайнятих позиціях, поповнює запаси боєприпасів та паливно-мастильних матеріалів. Основні зусилля ворог продовжував зосереджувати на Лиманському, Сєвєродонецькому, Бахмутському, Авдіївському та Курахівському напрямах.

«Російсько-фашистські загарбники зазнають значних втрат у живій силі та техніці. На окремих напрямках укомплектованість підрозділів за результатами бойових дій становить менше 20%», — зазначили у ГШ ЗСУ.

  • у районі Попасной через великі втрати підрозділи повітряно-десантних військ ЗС РФ поєднуються з представниками російських приватних військових підприємств для подальших дій у складі зведених підрозділів;
  • у районі Сєвєродонецька ворог за підтримки артилерії вів бойові дії у районі н.п. Ірпінь. У районі Боровського окупанти зазнали втрат і відступили;
  • у районі Бахмута продовжуються бойові дії у районі Камишевахи;
  • в районі Авдіївки противник вів бойові дії та зазнав втрат в районі н.п. Піски та Новокалинове. На окремих ділянках застосував важкі вогнеметні системи (ТОС);
  • у районі Курахове, використовуючи підтримку артилерії, рашисти безуспішно вели штурмові та наступальні дії;
  • у Маріуполі ворог основні зусилля продовжує зосереджуватись на блокуванні та поразці наших підрозділів у районі меткомбінату «Азовсталь». Завдає масованих артилерійських та авіаційних ударів.

Таврійський напрямок

На Новопавлівському та Запорізькому напрямках противник намагався завдати втрат ЗСУ за допомогою РСЗВ, ствольної артилерії та мінометів. Були спроби вести контрбатарейну боротьбу.

Південнобузький напрямок

Підрозділи супротивника активних бойових дій не вели. На Криворізькому та Миколаївському напрямках ворог обстрілював наші підрозділи із ствольної артилерії та мінометів. Продовжує інженерне обладнання зайнятих позицій.

«Командування збройних сил РФ намагається комплектувати та поповнювати втрати своїх військ за рахунок резервістів. На полігонах у Воронезькій, Білгородській та Ростовській областях здійснюється підготовка двох із половиною тисяч резервістів. Їх планується направити на територію України для участі у війні», — поінформували у ГШ ЗСУ.

Коментарі

Всі новини