Facebook Pixel

Компанія Google присвятила новий дудл Супермену з 1970-х

Крістофер Рів виконав роль Супермена в знаменитому фільмі 1978 року

Крістофер Рів виконав роль Супермена в знаменитому фільмі 1978 року

Свій традиційний дудл (Doodle) компанія Google 25 вересня присвятила 69-річчю від дня народження Крістофера Ріва.

Крістофер Д'Олье Рів — американський актор театру, кіно і телебачення, режисер, сценарист, громадський діяч.

104-uwe1afy.jpg

Здобув світову популярність після виконання ролі Супермена в однойменному американському фільмі 1978 року і трьох його продовженнях.

Telegram Logo

Він був спортсменом, виконував трюки в фільмах, двічі поодинці перелітав Атлантику на маленькому літаку, був досвідченим наїзником, яхтсменом, аквалангістом, дельтапланеристом.

27 травня 1995 року впав з коня під час скачок, зламав шийні хребці. Лікарі врятували йому життя, але Рів залишився паралізованим нижче плечей. Він не міг самостійно дихати, говорити міг лише за допомогою вставленого в трахею апарату. До його діафрагми лікарі під'єднали електростимулятор, який викликав її скорочення.

Після травми Рів присвятив своє життя реабілітаційної терапії і спільно з дружиною відкрив центр з навчання паралізованих навичкам самостійного існування.

110-zhahnoe.jpg

Він продовжував працювати на телебаченні, зніматися в кіно і брати участь у громадській діяльності.

Помер Рів 10 жовтня 2004 року від серцевого нападу у віці 52 року.

Дудл або тематичні малюнки Google (від англ. Doodle — каракулі, малюнки на полях) — це своєрідні листівки з нагоди знаменних подій, які з'являються на головній сторінці компанії. Перший дудл народився 30 серпня 1998 року. Це був «Палаюча людина», емблема фестивалю, який проходить в штаті Невада (США). Засновники Google Ларрі Пейдж і Сергій Брін, які поїхали на фестиваль, таким чином повідомили про свою тимчасову відсутність. Ідея сподобалася користувачам, і малюнки стали з'являтися регулярно. Зараз часто це не статичні малюнки, а анімовані картинки.

Додатково. Раніше The Page розповідало, що показала Google на головній конференції розробників, і що означають її анонси.

Коментарі

Всі новини