Facebook Pixel

Google відкрила свій перший офлайн-магазин

Google відкрила свій перший офлайн-магазин. Фото: Google

Google відкрила свій перший офлайн-магазин. Фото: Google

Компанія Google показала фотографії свого першого роздрібного магазину напередодні його відкриття 17 червня в районі Челсі в Нью-Йорку. Раніше вона створювала лише тимчасові магазини, але новий задумано як такий, що постійно діятиме в штаб-квартирі компанії в Нью-Йорку.

store-facade.jpg

Роздрібний магазин раніше був не дуже потрібен Google через те, що компанія не заробляє багато грошей на «залізі». Понад 80% її доходу надходить від цифрової реклами. Але компанія вирішила, що магазин може допомогти їй дізнатися більше про те, чого хочуть клієнти від устаткування, і навіть показати людям, що Google створює свої власні пристрої — від термостатів до телефонів і ноутбуків.

store-interior-1max-1000x1000.jpg interactive-hardware-spacemax-1000x1000.jpg

У магазині споживачі зможуть протестувати всі пристрої та сервіси компанії, побачити, як вони працюватимуть у різних місцях. Наприклад, там є окремі кімнати, де люди можуть подивитися, як працює камера нічного бачення телефону Pixel або як розумний екран Nest Hub працює в спальні. В іншій кімнаті показано ігровий сервіс Google Stadia й те, як покупець може запустити гру на телефоні, а потім продовжити перегляд на великому телевізорі.

Telegram Logo
new-crop-imagination-spacemax-1000x1000.jpg u8a6068-no-outlets-reduced-file-sizemax-1000x1000.jpg

У 17-футовій круглій скляній конструкції, так званому просторі уяви, буде представлено деякі з останніх технологічних розробок Google. Для початку в нього буде інтерфейс Google Translate. Клієнт може сказати фразу, а інтерфейс повторить її 24 мовами, одночасно відображаючи текст на екрані.

discovery-boxes-from-exteriormax-1000x1000.jpg nest-gallery-wall.jpg

Google також запропонує повну підтримку своїх споживчих продуктів і послуг. Наприклад, можна буде замінити тріснуті екрани на телефонах Pixel того самого дня, відремонтувати продукцію Nest тощо. У магазині нададуть консультацію щодо облікових записів Google і будь-якого програмного забезпечення компанії. Також продаватимуться підписки на такі продукти, як Stadia.

Додатково. Раніше The Page писало про те, що показала Google на головній конференції розробників і що означають її анонси.

А також розповідало про те, як Google поліпшить захист даних користувачів.

Коментарі

Всі новини