Facebook Pixel

Google зробила перші інвестиції в новий центр для розроблення «заліза»

Компанія Google планує створити ще один кампус у Кремнієвій долині, у якому буде розташований новий центр досліджень і розроблення апаратних продуктів. За даними CNBC, компанія вже скуповує землю в північній частині міста Сан-Хосе, витративши на це не менш як $389 млн.

Кампус, який називається Midpoint, розміститься між нинішньою штаб-квартирою Google в Маунтін-В'ю та багатофункціональним кампусом у Сан-Хосе. Midpoint матиме п'ять офісних будівель, з'єднаних пішохідним мостом, і буде примикати до трьох промислових будівель. Документи свідчать, що Google планувала Midpoint із 2018 року.

Видання The Verge зазначає, що новий кампус створюється на тлі прагнення Google посилити свої позиції на ринку апаратури. Так, керівник компанії з апаратного забезпечення Рік Остерло нещодавно заявив, що Google готова почати нарощувати частку ринку обладнання.

Контекст. Google показала світлини свого першого роздрібного магазину напередодні його відкриття 17 червня в районі Челсі в Нью-Йорку. Раніше вона створювала тільки тимчасові магазини, однак новий задуманий як такий, що діятиме постійно.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉