Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

На Київщині відновили менш як 10% зруйнованих загарбниками багатоповерхівок

Київщина: відновлено 119 багатоповерхових будинків з понад 1,5 тис. понівечених росіянами. Фото: RebuildUA

Київщина: відновлено 119 багатоповерхових будинків з понад 1,5 тис. понівечених росіянами. Фото: RebuildUA

За даними Київської ОВА, станом на вівторок, 6 вересня, з 1 534 понівечених російськими окупантами багатоповерхівок відновили 119. Із загальної кількості 161 будинок знищено вщент. Нині в процесі ремонту перебувають 300 багатоквартирних будинків.

Ба більше, в області від рук російських загарбників постраждали понад 22 тисячі приватних будинків. З них 5 тис. ремонту не підлягають — їх зруйновано повністю. З вказаної кількості відремонтувати на сьогодні вдалося вже 623 будівлі, 800 – перебувають у процесі відновлення.

Очільник Київської ОВА Олексій Кулбеа відзвітував про завершення ремонтних робіт на 1,7 тис. об’єктів. Ще на 1,3 тис., за його словами, відновлення буде звершено «найближчим часом».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Щодо навчальних закладів області, то відновлювальні роботи звершено в 47 школах і 16 дошкільних навчальних закладах. Ремонтні роботи тривають у 80 і 33 закладах відповідно. Влада обіцяє завершити їх до кінця поточного року.

Quote«Попередньо до кінця 2022 року ми плануємо відновити приблизно 10 тисяч об’єктів, що постраждали від бойових дій. Попереду ще дуже багато роботи», — підсумував Кулеба.

Контекст. Станом на кінець серпня, за даними Олексія Кулеби, Київщина була готова до прийдешнього опалювального сезону на 70%.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини