Facebook Pixel

Опалювальний сезон на Київщині – чи буде тепло

Київська область станом на п’ятницю, 26 серпня, готова до прийдешнього зимового сезону на 70%. Про це у відеозверненні повідомив очільник Київської ОВА Олексій Кулеба.

Quote«Ворог веде війну не лише бойовими діями на українській території. Енергетичний шантаж також є складником російської агресії не тільки проти України, а й проти всіх цивілізованих країн, які нас підтримують. Ми не боїмося, ми все витримаємо», — наголосив він.

Кулеба розповів, що зараз в області тривають ремонтні роботи на об'єктах, що постраждали від росіян. На ці цілі з обласного бюджету виділено 40 млн грн. Усі об’єкти, за планом, мають бути відновлено до старту опалювального сезону. До експлуатації на Київщині нині готово 975 котелень.

Паралельно в ОВА вивчають варіанти резервних джерел енергії на випадок надзвичайних ситуацій. Задля цього обласна влада запасла понад 4,5 тонни вугілля та 104 тис. тонн деревного палива.

Кулеба не виключив, що росіяни можуть вдарити ракетами по критичній інфраструктурі області. З огляду на це комунальні підприємства вже закупили потрібні для ліквідації можливих наслідків будматеріали, складники та трубопроводи.

Контекст. Київський міський голова Віталій Кличко раніше попередив киян і гостей столиці про складний опалювальний сезон і закликав їх готуватися.

Увімкнення опалення в Україні залежить від погодних умов. Зазвичай опалювальний сезон стартує після того, як три дні поспіль середньодобова температура становить менш як 8 градусів.

Нагадаємо, раніше The Page писав, як і який обігрівач обрати на зиму.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉