Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Бучі та Ірпені за безцінь виставили житло в оренду

Ціни на оренду квартир у Бучі та Ірпені у липні-серпні 2022. Фото: Reuters

Ціни на оренду квартир у Бучі та Ірпені у липні-серпні 2022. Фото: Reuters

Після трьох місяців деокупації в Київській області з'явилося багато квартир, які надаються в оренду.

Якщо порівнювати липень і травень, то пропозиція оренди зросла на третину й склала 6 266 оголошень. А проти липня 2021 року вибір квартир зріс майже втричі.

The Page раніше писало про те, що за понад місяць окупації росіяни пошкодили в Бучі більш як 2,5 тис. будівель на $191 млн. Також повідомлялося, що російські окупанти зруйнували в Гостомелі понад 4,5 тис. споруд на 9,4 млрд грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За даними порталу OLX Нерухомість, минулого місяця найбільше варіантів оренди з'явилося в Ірпені — 2 569 квартир. Чималий вибір і в Броварах — 1 378 пропозицій. Майже однакова кількість вільних помешкань у Борисполі та Бучі — 979 і 919 оголошень відповідно. Саме в цих містах українці найактивніше відгукувалися на пропозиції щодо оренди.

Найпопулярніші міста з-поміж орендарів у липні (за кількістю дзвінків у відповідь на оголошення):

  1. Бровари — 4 487 відгуків;
  2. Ірпінь — 3 497 відгуків;
  3. Бориспіль — 2 209 відгуків;
  4. Буча — 1 364 відгуки;
  5. Васильків — 668 відгуків.
Підписуйтесь на нас в Google News!

Ціни на оренду квартир у Київській області в липні 2022 року

Проти аналогічного періоду минулого року вартість оренди на Київщині в липні знизилася на чверть.

Однокімнатні квартири здешевшали на 1 400 грн (-28,5%), двокімнатні — на 1 500 грн (-24%), а трикімнатні помешкання — на 2 тис. грн (-23%).

Попри значні руйнування, яких зазнали міста області, на вартість оренди, як і в мирний час, впливають наближеність до Києва, розміри міста та розвиненість інфраструктури.

Наприклад, найнижчі ціни на оренду, як і торік, у селищі Бородянка: у середньому 3 500 грн на місяць за одно- чи двокімнатну квартиру. У Борисполі, Бучі, Гостомелі орендувати однокімнатне житло можна за 5 тис. грн на місяць.

Трохи менш як 5 500 грн/місяць склала оренда квартири в Ірпені та Василькові, а от найдорожче — майже 6 000 грн/місяць — було орендувати квартиру в Броварах.

Двокімнатні квартири на Київщині надають в оренду в середньому за 5 500 — 8 тис. грн на місяць. А трикімнатні в липні коштували в межах 6 тис. — 9 тис. грн на місяць. Найдоступніші ціни на такі квартири у Василькові, Борисполі та Бучі, а найвищі цінники на оренду в липні були в Ірпені та Ворзелі.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини