Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Проблеми з водопостачанням: найбільших руйнувань зазнав водоканал в Ірпені

Найбільших руйнувань зазнав водоканал в Ірпені. Фото: Imani on Unsplash

Найбільших руйнувань зазнав водоканал в Ірпені. Фото: Imani on Unsplash

У низці українських міст зберігаються проблеми з водопостачанням. Деякі водоканали під час війни було зруйновано, відчуваються складнощі з реагентами для очищення води. Найбільших руйнувань зазнав водоканал в Ірпені на Київщині. Про це повідомив голова асоціації водоканалів України Дмитро Новицький під час брифінгу, передає УНН.

Зараз ведуться роботи з відновлення водопостачання в Макарові, Димерці на Київщині, Тростянці Сумської області, у Харкові та Сумах. Складною залишається ситуація на території Донецької та Луганської областей. Там працівникам доводиться вести роботу з відновлення водопостачання під обстрілами. На деяких ділянках працювати практично неможливо.

Миколаїв понад місяць був без централізованого водопостачання. Зараз вдалося його відновити, проте вживати воду як питну без додаткового очищення не рекомендується. На території Західної України водоканали стикнулися з додатковою проблемою — збільшенням кількості споживачів, адже система не передбачає такого навантаження.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. В Україні майже 1,5 млн людей залишилися без доступу до водопровідної води, а понад 4,5 млн опинилися під загрозою відсутності водопостачання через пошкодження водопроводу та електромереж.

Коментарі

Всі новини