Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

За понад місяць окупації росіяни пошкодили в Бучі понад 2,5 тис. будівель на $191 млн

Буча: скільки будівель зруйновано. Фото: rebuildua.net

Буча: скільки будівель зруйновано. Фото: rebuildua.net

Багатостраждальна Буча на Київщині, яка понад місяць перебувала під контролем ворожої армії, отримала збитків інфраструктурі на загальну суму 5,2 млрд грн ($191,3 млн). У місті пошкоджено або повністю знищено понад 2,5 тис. будівель, підрахувала команда проєкту RebuildUA, яка аналізує стан інфраструктури за допомогою дронів.

До повномасштабного вторгнення рф в Україну в Бучі загалом нараховувалося 20 254 споруди. З них 2 514 зазнали руйнувань різного ступеня. Повністю знищених будівель фахівці нарахували 185, сильних пошкоджень зазнали 120.

Буча: збитки від окупантів. Фото: RebuildUA

Буча: збитки від окупантів. Фото: RebuildUA

Найбільше постраждали житлові та присадибні будівлі – 2 246. У цій категорії збитки оцінюються у 2,4 млрд грн. Найактивніше ворог нищив приватні та багатоквартирні приватні будинки (861 та 122 відповідно), а також таунхауси (149). Крім того, путінські солдати «денацифікували» 202 гаражі та 35 теплиць. Загалом у зазначеній категорії постраждала площа в понад мільйон кв. м.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Якщо брати соціальну інфраструктуру, то в цій категорії армія рф завдала руйнувань 129 об’єктам. Тут загальні збитки оцінюються в понад 2 млрд грн. Найбільше загарбники пошкодили будівель, де розташовувалися комерційні сервіси, магазини та заклади харчування. Окупанти «звільнили» бучанців від 26 закладів освіти, одного спортивного закладу та 5 культурних і релігійних об’єктів.

У промисловості дослідники нарахували 127 понищених об’єктів. Збитки оцінили у 290 млн грн. До переліку постраждалих об’єктів увійшли промислові будівлі (39), господарські споруди (24) та склади (5).

Підписуйтесь на нас в Google News!

Додаткових збитків на майже 488 млн грн місто зазнало через пошкодження або повне руйнування енергетичної інфраструктури та житлово-комунальної сфери.

Скільки об'єктів у Бучі зруйнувала орда. Фото: RebuildUA

Скільки об'єктів у Бучі зруйнувала орда. Фото: RebuildUA


Контекст. Унаслідок вторгнення військ рф в Ірпінь під Києвом росіяни зруйнували або пошкодили в населеному пункті понад 10 тисяч споруд на більш як 25,3 млрд грн.


Коментарі

Всі новини