Facebook Pixel

J&J і AstraZeneca працюють над усуненням ризику утворення тромбів після вакцинації

Компанії Johnson & Johnson (J&J) і AstraZeneca ведуть дослідження щодо усунення ризику утворення тромбів від створених ними вакцин проти COVID-19, щоб усунути.

Пошук рішення спрямований на зниження або усунення ризику рідкісних, але серйозних випадків утворення тромбів, пов'язаних із щепленнями, повідомляє The Wall Street Journal із посиланням на обізнані джерела.

«AstraZeneca активно працює з регулюючими органами та науковим співтовариством, щоб зрозуміти ці надзвичайно рідкісні явища згортання крові, включаючи інформацію для ранньої діагностики та втручання, а також відповідного лікування», — сказав представник компанії.

Telegram Logo

Зі свого боку в компанії J&J заявили: «Ми рішуче підтримуємо обізнаність про ознаки та симптоми цього дуже рідкісного явища, щоб забезпечити правильну діагностику, належне лікування й оперативну звітність медичних працівників. Ми також підтримуємо продовження досліджень і аналізу, працюючи з медичними експертами та світовими органами охорони здоров'я».

Видання відзначає, що зміна вакцини може призвести до необхідності повторного схвалення з боку регулюючих органів та зміни прав власності.

Контекст. Використання вакцини J&J було тимчасово призупинено в США після того, як був виявлений ризик утворення тромбів. У березні в багатьох країнах Європи та світу призупинили або обмежили використання вакцини AstraZeneca після повідомлень про виникнення тромбів у невеликої кількості прищеплених.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини