Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Google назвала свою нову операційну систему Pigweed

Фото: Mind.ua

Фото: Mind.ua

Компанія Google зареєструвала у Відомстві по патентах і товарних знаках США (USPTO) товарний знак Pigweed, який віднесла до класу «комп'ютерне операційне програмне забезпечення». Свідоцтво видане 31 січня. Про це повідомив ресурс 9to5google.com.

Інформації про систему поки немає.

Pigweed може стати другою операційною системою (ОС) компанії з «квітковою» назвою (pigweed у перекладі з англійської означає амарант – однорічна трав'яниста рослина). У Google також є поки не анонсована і не випущена ОС Fuchsia (фуксія). Вперше про неї стало відомо у серпні 2016 року, а торгову марку зареєстрували влітку 2017-го, пише CNews.

Раніше повідомлялося, що до 2022 року Google планує випустити замість морально застарілої і погано захищеної від вірусів Android нову ОС під назвою Fuchsia. Замість ядра Linux вона використовуватиме ядро Zircon, також система буде «заточена» під голосове управління. Fuchsia зможе працювати як на смартфонах, так і на інших пристроях, включаючи ноутбуки.

pigw602-r0.jpg

Додатково

Творці компанії Google Ларрі Пейдж і Сергій Брін залишать керівні посади в материнському холдингу Alphabet. Пейдж залишає посаду головного виконавчого директора, а Брін – посаду президента.

Google відкрила в Україні центр досліджень і розробок на базі компанії CloudSimple, яку вона купила 2019 року.

Антимонопольні органи Євросоюзу почали розслідування щодо Google, в ході якого вивчається, як домінуюча технологічна компанія використовує і монетизує дані.

Google впроваджує засновану на штучному інтелекті технологію для кращого розуміння пошукових алгоритмів, повідомила компанія у своєму блозі. Тепер пошуковик аналізуватиме не тільки окремі слова, але й цілі речення.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини