Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

Google розпочала найбільше за останні п'ять років оновлення пошукових алгоритмів

Фото: flickr/Niharb

Фото: flickr/Niharb

Компанія впроваджує засновану на штучному інтелекті технологію для кращого розуміння пошукових алгоритмів, повідомила Google у своєму блозі. Тепер пошуковик буде аналізувати не окремі слова, але також довгі й складні речення цілком. Ця технологія показує більш точні результати, стверджує керівництво Google.

Quote«Ми дуже далекі від повного вирішення проблеми, але це величезний крок вперед», — зазначив віцепрезидент Google з базового пошуку Бен Гомеш.

У компанії припускають, що, отримуючи потрібні відповіді на свої запити, користувачі будуть частіше шукати інформацію, і це призведе до збільшення трафіку.

Financial Times пише, що технологія обробки природної мови – одна з найскладніших для штучного інтелекту через його мінливість.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Раніше алгоритм пошукової системи Google намагався визначити ключове слово в запиті користувача. Це призводило до того, що короткі або часто вживані у пошуку слова система ігнорувала.

Оновлення вплине на один з десяти запитів, говорить віцепрезидент з питань пошуку Панду Найак. Нова технологія, що представлена як BERT, замість того щоб аналізувати слова в запиті одне за одним, аналізує їх одночасно, зокрема й короткі слова, які ігнорувались раніше. За словами Найака, в деяких випадках новий алгоритм знаходить інформацію гірше, ніж старий.

Підписуйтесь на нас в Google News!

В першу чергу технологію застосують до запитів англійською мовою.

Quote«Я не думаю, що ми близькі до вирішення проблеми мови, але це вдалий крок», — додав глава відділу штучного інтелекту Google Джефф Дін.

Точна дата запуску поки ще невідома. Проте компанія вже почала оновлювати програмне забезпечення своїх дата-центрів.

Коментарі

Всі новини