IT

Засновники Google відходять від керівництва компанією

Фото: flickr

Фото: flickr

Зачинателі компанії Google Ларрі Пейдж і Сергій Брін покинуть керівні пости в материнському холдингу Alphabet. Пейдж залишає посаду головного виконавчого директора, а Брін – посаду президента.

Про це вони повідомили спільним відкритим листом.

На думку засновників, Alphabet і Google більше не потрібні два генеральних директори і президент, тому керувати компанією тепер буде генеральний директор Google Сундар Пічаї.

Брін і Пейдж пообіцяли активно брати участь в роботі в якості членів Ради директорів, акціонерів та співзасновників, а також регулярно спілкуватися з Сундаром, особливо за темами, якими вони захоплюються.

«Google народився в 1998 році. Якби компанія була людиною, це був би молодий чоловік у віці 21 року, і йому настав час покинути будинок. Ми вважаємо, що настав час взяти на себе роль гордих батьків — пропонувати поради і любити, а не щодня мучитися», — написали вони.


Google — американська публічна транснаціональна корпорація, яку заснували аспіранти Стенфордського університету Ларрі Пейдж і Сергій Брін.

Це найпопулярніший пошуковий сервіс у світі, який володіє також YouTube і Blogger. Штаб-квартира корпорації розташована в Кремнієвій долині. Представництва компанії є в Північній Америці, Європі та Азії.

Google.com — найбільш відвідуваний сайт у світі.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Соціальна дистанція: як зробити офіс безпечним

Дотримання соціальної дистанції, жорсткі вимоги до клінінгу та дезінфекції приміщень — це лише верхівка айсберга трансформації офісних приміщень в Україні. Про це The Page розповіла керівник департаменту представлення інтересів міжнародних орендарів у сфері офісної нерухомості компанії Cushman & Wakefield в Україні Вікторія Горулько.

Скільки автокамер встановлять в Україні: список міст

По всій Україні планують встановити 700 камер автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху. Одним з перших міст після Києва, де запрацює система, буде Харків. Після нього — Одеса, Львів та Дніпро.

Міністр фінансів заявив, що Україна пройшла кризу

На думку міністра фінансів Сергія Марченка, Україна вже пройшла кризовий етап в економіці, що дає підстави очікувати виконання державного бюджету на 2020 рік.